Kraina Robotów

img_5832.jpg

„Kraina robotów” adresowana jest do fanów robotów i nowych technologii oraz wielbicielom i wielbicielkom zagadek czy wyszukiwania ukrytych przedmiotów.

Głównym bohaterem jest zabawny Robik mieszkający w Krainie Robotów.

img_5838

Książka podzielona jest na dzielnice, które wraz z naszym blaszanym przyjacielem będziemy kolejno odwiedzać. Robik musi przejść przez te wszystkie miejsca, aby dostać się do domu swojego przyjaciela Tobika, ale nie jest to wcale proste, ponieważ po drodze ma do wykonania mnóstwo zadań.

Sporo się tutaj dzieje, nie ma szans na nudę. Bywa, że mamy do wykonania zadanie jak np. wśród masy kabli w Koloni Mieszkaniowej należy odszukać ten, który został przerwany, lub też odnaleźć gniazdko RJ46 aby podłączyć się do datastrefy.

img_5833

W Zapomnianej Dzielnicy trzeba podążyć śladem niebieskich śrubek aby odnaleźć gdzie ukrył się złodziej, czy złożyć Robota Stefana, który się rozsypał.

img_5834

Na wystawie samochodów należy odszukać najcenniejszy samochód – Osa 2000, który został skradziony czy wyszukać zagubione trofeum zanim rozpocznie się ceremonia.

img_5835

W Alei Handlowej mamy za zadanie odnaleźć aż 9 szczęśliwych „dziewiątek” lub – co ciekawsze jak dla mojego „Bystrzaka” – wypatrzeć sprężarkę molekularną, silnik jonowo-magnetyczny, szczotko-wrotkę i sensor akustyczny! Ba! Mamy wszystko.

img_5785

Książka „Kraina robotów” to prawdziwa gratka dla małych odkrywców, którzy uwielbiają różnorodne zagadki na spostrzegawczość. Zadania umieszczone w książce wymagają naprawdę wprawnego i bystrego wzroku.

Na ostatniej stronie znajduje się mini ściąga, w razie gdybyśmy mieli problem z odnalezieniem wszystkich rzeczy. Muszę się przyznać, że zerknęłam tam kilka razy.

img_5836

Wow! Polecamy!

Dodatkowo zupełnie za darmo do pobrania są plakaty ze strony z tego linka: http://www.tomaszkowal.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=243:kraina-robotow&catid=14&Itemid=79&lang=pl

img_5839

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.