Polscy poeci dzieciom

„Polscy poeci dzieciom” to zbiór utworów literackich napisanych piękną, poprawną polszczyzną.

Klasyka polskiej poezji dziecięcej powinna mieć treść, która jest mądra i zrozumiała dla najmłodszych czytelników oraz zawierać ładne, staranne i kolorowe ilustracje… co właśnie w niej znajdziecie!

Zapraszam Was w niezwykłą podróż w towarzystwie 27 pięknych wierszy, które uczą, bawią i… wychowują! Wszystko za sprawą pozycji literackiej „Polscy poeci dzieciom”, stworzonej z myślą o dzieciach…

Książka podzielona jest na 4 części, w każdej z nich znajdziemy ponadczasowe wierszyki poszczególnych autorów: Marii Konopnickiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredro i Urszuli Kozłowskiej.

Osobiście miło wspominam i pamiętam z dzieciństwa „Lokomotywę”, „Bambo”, „Abecadło” czy „Okulary”. Teraz Adaś chętnie słucha tych wierszyków, a nawet je sam recytuje! Najbardziej lubiane przez niego to: „Okulary”, „Spóźniony słowik”, „Osiołkowi w żłoby dano…”, „Abecadło”.

Wspaniała i wartościowa książka dla najmłodszych moli książkowych. W każdy domu z dziećmi, powinien się znaleźć ten egzemplarz, w pokoju na półce w bibliotece malucha!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.