Mały podróżnik

Wiadomo, że nauka poprzez zabawę jest najprzyjemniejsza i najkorzystniejsza. Prezentowana dzisiaj pozycja to książka interaktywna, z której nasze dziecko wiele się nauczy i zapamięta podczas przyjemnego czytania.

Wędrując z podróżnikiem Kacprem, poznamy między innymi zwierzęta mieszkające w tropikalnej dżungli, zanurkujemy w głębinach oceanu, pojeździmy quadem po safari, staniemy na najwyższym ziemskim szczycie i przemierzymy największą na świecie pustynię. W książce poznamy również podwodny świat, las oraz gospodarstwo domowe.

Na stronicach znajdziemy mnóstwo pytań, a załączony dźwiękowy długopis sprawdzi czy odpowiedź jest prawidłowa. Jeśli tak, słyszymy dźwięk i twarz chłopca świeci się na zielono, jeśli odpowiedź jest zła twarz chłopca jest czerwona, a my słyszymy specyficzny brzdęk sygnalizujący złą odpowiedź.

„Mały Podróżnik” rozwija umiejętności obserwacji, koordynacji ręka-oko, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Zapewnia duża dawkę wiedzy na temat przyrody.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.