Szukaj i znajduj. Wielkie miasta

„Szukaj i znajduj. Wielkie miasta” to książka wypełniona detalami z dziewięciu miast, takich jak: Rio de Janeiro, Londyn, Paryż, NY, Stambuł, Sydney, New Delhi, Ateny i Tokio.

„Szukaj i znajduj. Wielkie miasta” to zabawna forma poznawania wielkich miast z ich charakterystycznymi budowlami i mieszkańcami oraz ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej, refleksu, koncentracji uwagi oraz umiejętności liczenia.

W każdej metropolii jest 10 elementów do odnalezienia, przy czym niektóre elementy są przedstawione wielokrotnie i dobrze ukryte. Szczegółów do znalezienia jest sporo i są dość drobne, więc trzeba naprawdę wysilić wzrok. Są dobrze poukrywane, więc zabawa zajmuje dziecko na jakiś czas.

Na końcu książki znajdują się wszystkie miniaturki rysunków z rozwiązaniami, gdyby ktoś miał problemy z jakimś konkretnym przedmiotem.

Książki obrazkowe są genialnym podłożem do czytania interaktywnego. Autor miał bardzo dobry pomysł pokazując maluchom wielkie miasta i ich charakterystyczne budowle. W naszej bibliotece domowej jest kilka pozycji tego typu i bardzo je wszystkie lubimy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.