Dźwięczące wierszyki. Płocie w błocie

„Dźwięczące wierszyki. Płocie w błocie” to zbiór zabawnych rymowanek dla dzieci. Jest to książeczka polecana przez polskich logopedów, pomagająca uczyć się prawidłowej wymowy. Myślę, że szczególnie przyda się maluchom mającym problemy z poprawną artykulacją trudnych słów i głosek.

Dzieci, słuchając wierszy, głęboko je odczują i w ten sposób wzbogacą swoje słownictwo.

Słuchanie tych wyrazistych rymowanek wyda się młodemu odbiorcy bardziej atrakcyjne i czytelne. Czytając i powtarzając wierszyki, dziecko będzie miało okazję ćwiczyć wymowę.

Rymowanki umieszczone w książeczce mogą stanowić doskonały materiał do ćwiczeń, kiedy u dzieci pojawiają się problemy z prawidłowym wymawianiem niektórych głosek. Z pewnością pomogą i maluchom, które ładnie mówią, poprawi to ich artykulację i upiększy wymowę.

Polecam tę książeczkę wszystkim rodzicom, którzy chcą rozwijać zdolności językowe swoich dzieci. „Dźwięczące wierszyki. Płocie w błocie” to wspaniała książeczka edukacyjna! Bawi i uczy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.