9 MIESIĘCY. Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny

„9 MIESIĘCY. Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny” to kolorowa publikacja przedstawiająca przebieg ciąży aż do porodu.

Dziewięć miesięcy poprzedzających narodziny dziecka to szczególny okres, który z perspektywy czasu mija w mgnieniu oka. Ciąża to bardzo ważny okres w życiu każdej kobiety. Czekając na maleństwo, każda mama bacznie obserwuje zmiany swojego organizmu. Ciąża na ogół trwa 38 do 42 tygodni, po których następuje poród – dziecko opuszcza brzuch mamy i przychodzi na świat.

Każdy z nas ma widoczną pamiątkę po dziewięciu miesiącach spędzonych w brzuchu mamy. Na blogu znajduje się recenzja specjalnej książeczki, poświęcona właśnie pępkowi (można o niej przeczytać tutaj). Każdy z nas powstał z połączenia jajeczka i plemnika, co sprawiło, że na świecie pojawił się nowy cud – mały człowiek.

Przebieg ciąży opisany jest w książeczce w taki sposób, że każda lewa strona dedykowana jest poszczególnemu miesiącowi ciąży, w którym znajdują się ogólne informacje o wielkości i wyglądzie dziecka. Natomiast sąsiadująca kartka poświęcona jest temu, jak się czuje mama w danym miesiącu ciąży.

Najmłodsi dowiedzą się, jak dziecko rozwija się w brzuchu mamy od maleńkiego zarodka, aż do narodzin i jak zmienia się w każdym miesiącu ciąży. Zobaczą, jak maleństwo rośnie w każdym miesiącu ciąży. Czytelnicy poznają interesujące fakty o dorastającym dziecku. Ponadto dzieci znajdą tu też ciekawostki na temat ciąży u różnych zwierząt.

Na końcu lektury znajdziemy jeszcze więcej informacji na temat narodzin człowieka – jednego z najbardziej fascynujących zjawisk na świecie.

„9 MIESIĘCY. Od zarodka do noworodka! Przewodnik po ciąży dla całej rodziny” zawiera prawdziwe i rzeczowe informacje, które zostały odpowiednio dostosowane do młodego wieku czytelnika. Jest to wartościowa pozycja dostarczająca wszystkich potrzebnych informacji o procesie narodzin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.