Już wiem, jak to działa!

„Już wiem, jak to działa!” to kolorowa książeczka, która zachwyci każdego małego, żądnego informacji czytelnika.

Dzieci żywo interesują się otaczającym je światem. Zdają mnóstwo pytań, wiemy o tym wszyscy. Wiemy również, że nie zawsze potrafimy na te pytania odpowiedzieć. Już najmłodsze maluchy są ciekawe, do czego służą różne przedmioty, z którymi się stykają. Starsze dzieci wykazują się jeszcze większą ciekawością – chcą wiedzieć jak i dlaczego działają dane urządzenia, maszyny, wynalazki, a także jak powstają przedmioty codziennego użytku.

Bohaterami są małe dzieci, które zadają dociekliwe pytania. Książka kryje w sobie całą masę różnorodnych ciekawostek. Dla ułatwiania tytuł pogrupowany jest na 6 działów tematycznych. Na ponad 100-stronicowej książce, młodzi czytelnicy odnajdują odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań, dotyczących niemal każdej dziedziny życia – jak działa latarka, skąd bierze się benzyna, jak powstaje czekolada, skąd pochodzi prąd w kontakcie, dlaczego wkładamy żywność do lodówki, jak kieruje się samochodem, jak produkuje się szkło, jak pierze pralka i jeszcze wiele, wiele innych.

„Już wiem, jak to działa!” to prawdziwa skarbnica wiedzy dla dzieci ciekawych świata, chcących poszerzyć swoją wiedzę. Informacje zawarte w lekturze podane są w prosty i jednocześnie intrygujący sposób. Książka wydana jest starannie, solidnie i bardzo estetycznie. Przyjemnie się ją czyta i równie przyjemnie spogląda na ilustracje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.