Biblioteka malucha

Książki kupuję i łykam nałogowo.

Uzależnienie od książek jest do tego stopnia niebezpieczne, że recenzje piszę o każdej porze dnia i nocy!

Skrupulatnie uzupełniam biblioteczkę malucha o pozycje które pobudzają jego umysł i fascynują swą historią.

Półeczki aż uginają się pod ciężarem książeczek jakie na nich stoją!

Na bieżąco monitoruję rynek książek dla dzieci. Pokazuję książki, które czytamy. Książki, które nam się podobają, a nawet zachwycają. Mądre, ważne i pięknie zilustrowane.

Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Będzie mi bardzo milo, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i dasz się wciągnąć do wspólnej zabawy.

Zapraszam do świata stworzonego z miłości do książek.

Sandra Kowalska